dowolna

Apartamenty Międzyzdroje - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

100 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

100 ogłoszeń

Apartament 2-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 000 000 zł40,22 m² 24 863,25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Słoneczny apartament z bocznym widokiem na morze i Woliński Park Narodowy! Wyjątkowa oferta! obecnie jedyny na sprzedaż apartament w inwestycji z takim widokiem, który podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

630 000 zł30,30 m² 20 792,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wyobraź sobie poranki z morską bryzą i wieczory w tętniącym życiem kurorcie - wszystko na wyciągnięcie ręki. Apartament o powierzchni 30,30 m2, położony w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 209 536 zł87,68 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Sprzedajemy Apartamenty wakacyjne w Międzyzdrojach, tuż przy długiej piaszczystej plaży, w nowej inwestycji położonej w zachodniej części kurortu. Pod lupą Cztery kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Poprzeczna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

580 000 zł34,58 m² 16 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, lokal niemieszkalny (taki widnieje zapis w księdze wieczystej) położony 100m od promenady. Powierzchnia: 34,58m2. Dwa pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym. Zarówno.

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 080 000 zł40,83 m² 26 451,14 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży jest nowocześnie urządzony apartament dwupokojowy o pow. 40,83m2, usytuowany na I piętrze w Międzyzdrojach "promenada Gwiazd" - zaledwie 3 minuty spacerem od piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

995 000 zł43,80 m² 22 716,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 43,80 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części wybrzeża Promenada Gwiazd 28 w Międzyzdrojach. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 305 260 zł59,33 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

6 680 000 zł109 m² 61 284,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament z najlepszym widokiem na morze w Międzyzdrojach - 109 m | Luksusowe wykończenie, panoramiczne widoki na morze z każdego pomieszczenia oraz prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

3 499 000 zł80,53 m² 43 449,65 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Międzyzdrojach 80 m | ostatnie piętro | 1. linia brzegowa Na ostatnim - 15 piętrze prestiżowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 067 zł39,57 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.15 o pow. 39,57 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 105 000 zł35,80 m² 30 866 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu wyjątkową propozycję inwestycyjną oraz idealne miejsce na własny wypoczynkowy azyl. Nieruchomość położona jest w pierwszej linii brzegowej, w prestiżowym kompleksie,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

945 000 zł50,84 m² 18 587,73 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy na zysk lokal o pow. 50,84 m2 składający się z dwóch niezależnych apartamentów pod wynajem znajdujący się na 1 piętrze budynku "balticus", w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 101 zł42 m² 17 240,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem B.2.07 o pow. 42,0 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

540 750 zł23 m² 23 510,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament w prestiżowej lokalizacji Flamingo Apartments, międzyzdroje Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 249 zł30,42 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem B.3.01 o pow.30,42 m, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 045 500 zł52,41 m² 19 948,48 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament w prestiżowym obiekcie Balticus w Międzyzdrojach. Odległość od morza - jedynie 150 metrów. Kupujący nie płaci podatku pcc. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 250 000 zł37,86 m² 330 163,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Baltic Waves Resort - Międzyzdroje Apartament znajduję się na wysokim parterze i na powierzchnię 37,86m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł60,36 m² 29 489,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament w topowej lokalizacji - w pierwszej linii zabudowy, w zabytkowej, odrestaurowanej willi. Pierwsze piętro. Lokal (w księdze zapisany jako lokal niemieszkalny).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bosmańska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

690 000 zł42 m² 16 273,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy Apartament 42,4 m w Bel Mare Gotowiec Inwestycyjny! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 42,4 m , wykończony w wysokim standardzie. Wnętrze jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 299 000 zł43 m² 30 076,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy apartament w cenionym kompleksie Balticus przy samej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Położony na 10. piętrze, zapewnia niesamowity widok na morze, będąc idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 299 000 zł44 m² 29 814,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prestiżowy apartament w kultowym kompleksie Balticus przy samej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Zlokalizowany na 10. piętrze, oferuje spektakularny widok na morze i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 299 000 zł44 m² 29 610,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prestiżowy apartament w kultowym kompleksie Balticus przy samej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Zlokalizowany na 10. piętrze, oferuje niesamowity widok na morze i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 299 000 zł45 m² 29 106 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowym kompleksie Balticus przy słynnej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Zlokalizowany na 10. piętrze, oferuje przepiękny widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

713 900 zł36 m² 19 997,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Apartament w Międzyzdrojach 150 metrów od morza Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,71 m , położony w prestiżowej lokalizacji Międzyzdrojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

710 000 zł40 m² 17 781,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy Apartament z Tarasem Bel Mare Resort, międzyzdroje Zainwestuj w komfort i prestiż w sercu jednego z najpopularniejszych kurortów nad Bałtykiem. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

790 000 zł64 m² 12 305,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament 3 pokojowy z balkonem w Międzyzdrojach, położony w odległości ok. 200 m od morza. Lokal III poziomowy o powierzchni 64,2 m2. Na pierwszym poziomie znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 119 000 zł37 m² 29 935,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja W naszej ofercie apartament o powierzchni 37,38 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji nad Bałtykiem Wave Międzyzdroje Resort & spa. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

749 000 zł36 m² 20 933,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie przez 365 dni w roku? Prezentuję apartament o powierzchni 35,78 m w Bel Mare Resort jednym z najbardziej obleganych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

625 000 zł30 m² 20 868,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Bel Mare Międzyzdroje gotowy do wynajmu, taras, ostatnie piętro! Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony apartament położony w prestiżowym kompleksie Bel Mare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

713 900 zł36 m² 19 997,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 350 000 zł39 m² 34 553,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament z pięknym widokiem na morze, w Międzyzdrojach, położony przy ul. Promenada Gwiazd, kompleks Balticus. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

590 000 zł30 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładny apartament zlokalizowany 50 m od plaży w budynku New Slavia , w sąsiedztwie Narodowego Parku Krajobrazowego- kawczej Góry. Na 30 m (23m powierzchni użytkowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

589 000 zł32 m² 18 639,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowa niższa cena! W naszej ofercie elegancki apartament z miejscem postojowym, o powierzchni 31,6 m , położony w kompleksie Bel Mare w Międzyzdrojach. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 250 000 zł94 m² 13 283,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartament o powierzchni 94,1 m2 położony 100 m od wejścia na plażę w Międzyzdrojach przy ul. Gryfa Pomorskiego. Wystarczy przejść przez nieduży lasek i już jest plaża nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

713 900 zł36 m² 19 997,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

550 000 zł30 m² 18 315 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

N sprzedaż komfortowy słoneczny apartament w Międzyzdrojach o pow.30,03m2 z balkonem ,na 10 piętrze jedenastopiętrowego nowego budynku BALTICUS przy Promenadzie Gwiazd, 50m od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

569 000 zł30 m² 18 947,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

N sprzedaż komfortowy słoneczny apartament w Międzyzdrojach o pow.30,03m2 z balkonem ,na 11 piętrze jedenastopiętrowego nowego budynku BALTICUS przy Promenadzie Gwiazd, 50m od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pomorskich

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

497 000 zł30 m² 16 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Gotowiec inwestycyjny, w pełni wyposażony, przygotowany pod wynajem, od kilku lat świetnie prosperujący. Apartament w Villa Marea ze słonecznym, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

530 000 zł32 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu znajdującego się tuż przy plaży w najciekawszej miejscowości turystycznej nad Bałtykiem, w województwie Zachodnopomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Neptuna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

580 000 zł59 m² 9 780,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: apartament 2-pokojowy w centrum Międzyzdrojów Plac Neptuna Cena: 580 000 zł Powierzchnia: 59,3 m Piętro: 3 Lokalizacja: plac Neptuna, międzyzdroje ścisłe centrum, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

399 000 zł20 m² 19 655,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu znajdującego się tuż przy plaży w najciekawszej miejscowości turystycznej nad Bałtykiem, w województwie.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij