dowolna

Mieszkania nad morzem Międzyzdroje - Lista ogłoszeń

106 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

106 ogłoszeń

Apartament z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

825 240 zł35,88 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Apartament 2 pokojowy w budynku "fala " z 2005 roku Budynek usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i promenady gwiazd w Międzyzdrojach. Mieszkanie na 5 piętrze, przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 840 000 zł66,09 m² 42 971,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 66,09m2 z widokiem na morze położony przy plaży w Międzyzdrojach. Kompleks kusi swą niebanalną architekturą do wakacyjnego wypoczynku. Projekt inspirowany.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 150 000 zł43,03 m² 26 725,54 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedaży 2-pokojowego apartamentu z balkonem oraz widokiem na morze o powierzchni 43,03 m2 w Najlepszej lokalizacji w Międzyzdrojach, przy samej promenadzie w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

865 001 zł30,58 m² 28 286,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż luksusowe apartamenty w Międzyzdrojach 150m od plaży. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów w odrestaurowanym budynku. To idealne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament 2-pokojowy, ul. Ludowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

735 000 zł53,44 m² 13 753,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Międzyzdroje, słoneczny apartament w pobliżu promenady. Powierzchnia: 53,44m2. Dwa niezależne pokoje, z każdego wyjście na osobny balkon. W przedpokoju szafa w zabudowie, dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 710 zł31,80 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem B.3.08 o pow. 31,80 m, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 000 000 zł40,22 m² 24 863,25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Słoneczny apartament z bocznym widokiem na morze i Woliński Park Narodowy! Wyjątkowa oferta! obecnie jedyny na sprzedaż apartament w inwestycji z takim widokiem, który podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

630 000 zł30,30 m² 20 792,08 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wyobraź sobie poranki z morską bryzą i wieczory w tętniącym życiem kurorcie - wszystko na wyciągnięcie ręki. Apartament o powierzchni 30,30 m2, położony w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Poprzeczna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

580 000 zł34,58 m² 16 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, lokal niemieszkalny (taki widnieje zapis w księdze wieczystej) położony 100m od promenady. Powierzchnia: 34,58m2. Dwa pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym. Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zwycięstwa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

899 000 zł75,20 m² 11 954,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronny apartament 3-pokojowy 75,2 m z miejscem w garażu podziemnym Międzyzdroje, ul. Zwycięstwa. Oferujemy na sprzedaż bardzo ustawny i wygodny apartament o powierzchni 75,2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 419 000 zł47,13 m² 30 108,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż 3 pokojowy apartament przy plaży w Międzyzdrojach - Baltic Luxury Residence W ofercie sprzedaży wykończony 3 pokojowy apartament znajdujący się na parterze pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

6 680 000 zł109 m² 61 284,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament z najlepszym widokiem na morze w Międzyzdrojach - 109 m | Luksusowe wykończenie, panoramiczne widoki na morze z każdego pomieszczenia oraz prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

3 499 000 zł80,53 m² 43 449,65 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Międzyzdrojach 80 m | ostatnie piętro | 1. linia brzegowa Na ostatnim - 15 piętrze prestiżowego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 067 zł39,57 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.15 o pow. 39,57 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z aneksem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 105 000 zł35,80 m² 30 866 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu wyjątkową propozycję inwestycyjną oraz idealne miejsce na własny wypoczynkowy azyl. Nieruchomość położona jest w pierwszej linii brzegowej, w prestiżowym kompleksie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

349 000 zł24,85 m² 14 044,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż słoneczny apartament położony na trzeciej kondygnacji w bloku wielorodzinnym o powierzchni 24,85 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Apartament do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 101 zł42 m² 17 240,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem B.2.07 o pow. 42,0 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

540 750 zł23 m² 23 510,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament w prestiżowej lokalizacji Flamingo Apartments, międzyzdroje Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 249 zł30,42 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem B.3.01 o pow.30,42 m, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 045 500 zł52,41 m² 19 948,48 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament w prestiżowym obiekcie Balticus w Międzyzdrojach. Odległość od morza - jedynie 150 metrów. Kupujący nie płaci podatku pcc. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 250 000 zł37,86 m² 330 163,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Baltic Waves Resort - Międzyzdroje Apartament znajduję się na wysokim parterze i na powierzchnię 37,86m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybacka

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 229 000 zł40,89 m² 30 056,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł60,36 m² 29 489,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament w topowej lokalizacji - w pierwszej linii zabudowy, w zabytkowej, odrestaurowanej willi. Pierwsze piętro. Lokal (w księdze zapisany jako lokal niemieszkalny).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł44 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Balticus! Nowe mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pasa nadmorskiego w województwie Zachodniopomorskim - przy Promenadzie Gwiazd 14 w Międzyzdrojach. Przy hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 299 000 zł43 m² 30 076,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy apartament w cenionym kompleksie Balticus przy samej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Położony na 10. piętrze, zapewnia niesamowity widok na morze, będąc idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 299 000 zł44 m² 29 814,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prestiżowy apartament w kultowym kompleksie Balticus przy samej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Zlokalizowany na 10. piętrze, oferuje spektakularny widok na morze i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 299 000 zł44 m² 29 610,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prestiżowy apartament w kultowym kompleksie Balticus przy samej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Zlokalizowany na 10. piętrze, oferuje niesamowity widok na morze i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 299 000 zł45 m² 29 106 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowym kompleksie Balticus przy słynnej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Zlokalizowany na 10. piętrze, oferuje przepiękny widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

713 900 zł36 m² 19 997,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko u nas! Apartament w Międzyzdrojach 150 metrów od morza Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 35,71 m , położony w prestiżowej lokalizacji Międzyzdrojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

710 000 zł40 m² 17 781,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy Apartament z Tarasem Bel Mare Resort, międzyzdroje Zainwestuj w komfort i prestiż w sercu jednego z najpopularniejszych kurortów nad Bałtykiem. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 119 000 zł37 m² 29 935,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja W naszej ofercie apartament o powierzchni 37,38 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji nad Bałtykiem Wave Międzyzdroje Resort & spa. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

949 000 zł114 m² 8 336,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie 113,84 m 500 m od Mola Świetna inwestycja Międzyzdroje Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 113,84 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

749 000 zł36 m² 20 933,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie przez 365 dni w roku? Prezentuję apartament o powierzchni 35,78 m w Bel Mare Resort jednym z najbardziej obleganych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 580 000 zł64 m² 24 764,90 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament premium przy samej plaży | międzyzdroje | gotowydo zarabiania Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 63,8 m położony w pierwszej linii od morza w Międzyzdrojach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

713 900 zł36 m² 19 997,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 350 000 zł39 m² 34 553,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament z pięknym widokiem na morze, w Międzyzdrojach, położony przy ul. Promenada Gwiazd, kompleks Balticus. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pomorska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

949 000 zł60 m² 16 725,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane niespełna 50 m od plaży w Międzyzdrojach, przy ul. Pomorskiej. Zamieszkaj tuż przy plaży i poczuj prawdziwy klimat nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

590 000 zł30 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładny apartament zlokalizowany 50 m od plaży w budynku New Slavia , w sąsiedztwie Narodowego Parku Krajobrazowego- kawczej Góry. Na 30 m (23m powierzchni użytkowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 250 000 zł94 m² 13 283,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartament o powierzchni 94,1 m2 położony 100 m od wejścia na plażę w Międzyzdrojach przy ul. Gryfa Pomorskiego. Wystarczy przejść przez nieduży lasek i już jest plaża nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 701 431 zł36 m² 46 679 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

"The Sea Resor" - Międzyzdroje Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji "the Sea Resort" jednym z najbardziej ekskluzywnych i kameralnych projektów nad polskim morzem. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

713 900 zł36 m² 19 997,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij