dowolna

Mieszkania przy lesie Międzyzdroje - Anonse sprzedaży i wynajmu

66 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

66 ogłoszeń

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

699 000 zł43,76 m² 15 973,49 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny apartament z widokiem na Międzyzdroje mieszkanie w pełni wyposażone i ładnie wykończone składa się z salonu i aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł24,50 m² 21 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż wyjątkowy apartament inwestycyjny położony w absolutnie topowej lokalizacji przy ul. Promenada Gwiazd 34b tuż przy plaży oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

250 000 €53,60 m² 4 664,18 €/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament z widokiem na morze, 100m od promenady. Powierzchnia: 53,60m2 - salon połączony z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym), sypialnia. Zarówno z salonu jak.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Ustronie Leśne

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

990 000 zł36,61 m² 27 041,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie 2-pokojowy apartament miejscem postojowym, o powierzchni 36,61 m , położony na 3. piętrze w inwestycji Forest Międzyzdroje. Lokal wykończony w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

689 000 zł37,88 m² 18 189,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Międzyzdroje, lokal (w księdze wpisany jako użytkowy typu apartamentowego) o powierzchni 37,88m2 położony 50m od promenady i zejścia na plażę. Salon z aneksem kuchennym, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

929 000 zł42,89 m² 21 660,06 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Międzyzdroje! Na sprzedaż oferujemy Państwu piękny apartament z widokiem na morze mieszkanie w pełni wyposażone i solidnie wykończone skład: salon + aneks kuchenny, balkon z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

Apartament z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 200 000 zł46 m² 47 826,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament 203 Międzyzdroje - dla tych którzy oczekują więcej opis budynku Budynek Bałtyk Residence to inwestycja, w której historia spotyka się z nowoczesnym luksusem. Starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

649 000 zł28,06 m² 23 129,01 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Międzyzdroje, apartament w topowej lokalizacji, bezpośrednio przy promenadzie. Powierzchnia: 28,06m2. Przestronny pokój z wyposażonym aneksem kuchennym i wyjściem na wygodny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

397 000 zł33 m² 12 030,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Okazja w Międzyzdrojach 33 m2 gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż mieszkanie na 4 piętrze (bez windy) w świetnej lokalizacji nad morzem, blisko pkp, a do promenady mamy 5 minut na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

820 000 zł48 m² 17 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferuję komfortowy, w pełni wyposażony apartament położony zaledwie kilka kroków od plaży, w jednej z najbardziej prestiżowych części Międzyzdrojów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 580 000 zł63,80 m² 24 764,89 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament premium przy samej plaży | międzyzdroje | gotowydo zarabiania Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 63,8 m położony w pierwszej linii od morza w Międzyzdrojach -.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

769 000 zł59,30 m² 12 967,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Cena podlega negocjacji! Wyjątkowe mieszkanie z balkonem w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 5 minut od plaży! Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 59,3 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

910 000 zł68,57 m² 13 271,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dużego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Tuż obok Woliński Park Narodowy, a do morza zaledwie ok. 250 m. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, oddzielnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 284 000 zł107,01 m² 11 998,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Międzyzdrojów zaledwie 150 m od molo i plaży! To lokalizacja, o której marzy każdy turysta i inwestor krótkie spacery na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

735 000 zł27,58 m² 26 649,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowym kompleksie Baltic Waves Resort w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 10 min piechotą do plaży, w pobliżu parku i wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

666 000 zł30 m² 22 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż, nowoczesny apartament w Międzyzdrojach o powierzchni 30 m2, w pełni umeblowany, na pierwszym piętrze apartamentowca w okolicy promenady. Idealny pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

609 756 zł40,97 m² 14 882,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego apartamentu w nowej inwestycji w Międzyzdrojach, w niedalekiej odległości od morza. Do dyspozycji strefa relaksu min.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

737 792 zł28,16 m² 26 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z wykończeniem "pod klucz" na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Światowida

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

572 000 zł45 m² 12 711,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy Państwu na sprzedaż apartament znajdujący się przy deptaku w samym sercu Międzyzdrojów. Bliskość Parku Chopina oraz Placu Neptuna. Do promenady, mola lub plaży jedynie kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

679 000 zł53 m² 12 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż urocze mieszkanie na 4 piętrze w bloku wielorodzinnym o powierzchni 53 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - częściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 290 000 zł42,49 m² 30 360,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu 2-pokojowy, luksusowy, gustownie urządzony apartament w Międzyzdrojach z widokiem bocznym na morze, zaledwie 100m od plaży. Apartament oddany do użytku w 2020r., został.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Poprzeczna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

580 000 zł34,58 m² 16 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, lokal niemieszkalny (taki widnieje zapis w księdze wieczystej) położony 100m od promenady. Powierzchnia: 34,58m2. Dwa pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym. Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta przestronne mieszkanie z ogrodem w sercu Międzyzdrojów! Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży imponującej części domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

995 000 zł43,80 m² 22 716,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 43,80 m , zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych części wybrzeża Promenada Gwiazd 28 w Międzyzdrojach. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

349 000 zł24,85 m² 14 044,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż słoneczny apartament położony na trzeciej kondygnacji w bloku wielorodzinnym o powierzchni 24,85 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Apartament do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bosmańska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

690 000 zł42 m² 16 273,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy Apartament 42,4 m w Bel Mare Gotowiec Inwestycyjny! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 42,4 m , wykończony w wysokim standardzie. Wnętrze jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 580 000 zł64 m² 24 764,90 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pomorska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

949 000 zł60 m² 16 725,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane niespełna 50 m od plaży w Międzyzdrojach, przy ul. Pomorskiej. Zamieszkaj tuż przy plaży i poczuj prawdziwy klimat nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

530 000 zł32 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu znajdującego się tuż przy plaży w najciekawszej miejscowości turystycznej nad Bałtykiem, w województwie Zachodnopomorskim.