dowolna

Mieszkania umeblowane Międzyzdroje - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

1 250 000 zł94,10 m² 13 283,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartament o powierzchni 94,1 m2 położony 100 m od wejścia na plażę w Międzyzdrojach przy ul. Gryfa Pomorskiego. Wystarczy przejść przez nieduży lasek i już jest plaża nad.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

679 000 zł53 m² 12 811,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż urocze mieszkanie na 4 piętrze w bloku wielorodzinnym o powierzchni 53 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - częściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 290 000 zł42,49 m² 30 360,08 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy Państwu 2-pokojowy, luksusowy, gustownie urządzony apartament w Międzyzdrojach z widokiem bocznym na morze, zaledwie 100m od plaży. Apartament oddany do użytku w 2020r., został.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament umeblowany Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

390 000 zł25 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Stylowy apartament przy samej plaży Międzyzdroje, pierwsza linia brzegowa Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament z balkonem, położony na parterze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Poprzeczna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

580 000 zł34,58 m² 16 772,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, lokal niemieszkalny (taki widnieje zapis w księdze wieczystej) położony 100m od promenady. Powierzchnia: 34,58m2. Dwa pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym. Zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

980 000 zł110 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta przestronne mieszkanie z ogrodem w sercu Międzyzdrojów! Zapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą sprzedaży imponującej części domu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 080 000 zł40,83 m² 26 451,14 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży jest nowocześnie urządzony apartament dwupokojowy o pow. 40,83m2, usytuowany na I piętrze w Międzyzdrojach "promenada Gwiazd" - zaledwie 3 minuty spacerem od piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

349 000 zł24,85 m² 14 044,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż słoneczny apartament położony na trzeciej kondygnacji w bloku wielorodzinnym o powierzchni 24,85 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Apartament do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł44 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Balticus! Nowe mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pasa nadmorskiego w województwie Zachodniopomorskim - przy Promenadzie Gwiazd 14 w Międzyzdrojach. Przy hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł49 m² 19 387,76 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Balticus! Nowe mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pasa nadmorskiego w województwie Zachodniopomorskim - przy Promenadzie Gwiazd 14 w Międzyzdrojach obok hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bosmańska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

690 000 zł42 m² 16 273,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy Apartament 42,4 m w Bel Mare Gotowiec Inwestycyjny! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 42,4 m , wykończony w wysokim standardzie. Wnętrze jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 299 000 zł43 m² 30 076,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy apartament w cenionym kompleksie Balticus przy samej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Położony na 10. piętrze, zapewnia niesamowity widok na morze, będąc idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 299 000 zł44 m² 29 814,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prestiżowy apartament w kultowym kompleksie Balticus przy samej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Zlokalizowany na 10. piętrze, oferuje spektakularny widok na morze i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

521 000 zł47 m² 11 003,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, z balkonem, położone przy ul. Piastowskiej. Mieszkanie rozkładowe, z dużego pokoju wyjście na balkon, osobna kuchnia z oknem, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 299 000 zł44 m² 29 610,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż prestiżowy apartament w kultowym kompleksie Balticus przy samej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Zlokalizowany na 10. piętrze, oferuje niesamowity widok na morze i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 299 000 zł45 m² 29 106 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowym kompleksie Balticus przy słynnej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Zlokalizowany na 10. piętrze, oferuje przepiękny widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

710 000 zł40 m² 17 781,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy Apartament z Tarasem Bel Mare Resort, międzyzdroje Zainwestuj w komfort i prestiż w sercu jednego z najpopularniejszych kurortów nad Bałtykiem. Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 119 000 zł37 m² 29 935,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Rezerwacja W naszej ofercie apartament o powierzchni 37,38 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji nad Bałtykiem Wave Międzyzdroje Resort & spa. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

759 000 zł37 m² 20 343,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowy lokal mieszkalny położony przy ul. Promenada Gwiazd 14 (kompleks aquamarina) w Międzyzdrojach. Mieszkanie położone na 3 piętrze i w skład niego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

625 000 zł30 m² 20 868,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Bel Mare Międzyzdroje gotowy do wynajmu, taras, ostatnie piętro! Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony apartament położony w prestiżowym kompleksie Bel Mare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 580 000 zł64 m² 24 764,90 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament premium przy samej plaży | międzyzdroje | gotowydo zarabiania Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 63,8 m położony w pierwszej linii od morza w Międzyzdrojach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pomorska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

949 000 zł60 m² 16 725,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane niespełna 50 m od plaży w Międzyzdrojach, przy ul. Pomorskiej. Zamieszkaj tuż przy plaży i poczuj prawdziwy klimat nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

590 000 zł30 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładny apartament zlokalizowany 50 m od plaży w budynku New Slavia , w sąsiedztwie Narodowego Parku Krajobrazowego- kawczej Góry. Na 30 m (23m powierzchni użytkowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

589 000 zł32 m² 18 639,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowa niższa cena! W naszej ofercie elegancki apartament z miejscem postojowym, o powierzchni 31,6 m , położony w kompleksie Bel Mare w Międzyzdrojach. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie mieszkanie na wynajem o powierzchni 60 m , położone przy ul. Norwida 7 w Międzyzdrojach. Lokal znajduje się na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

529 848 zł25 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament 24,53 m2 z ogródkiem 26,03 m2 nie pobieramy prowizji od kupującego! Międzyzdroje to nowoczesny, dynamiczny kurort, który w sezonie tętni wakacyjnym życiem, sztuką uliczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

889 770 zł42 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 42,37 m2 z ogródkiem 21,23 m2 - 2 pokoje nie pobieramy prowizji od kupującego! Międzyzdroje to nowoczesny, dynamiczny kurort, który w sezonie tętni wakacyjnym życiem, sztuką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 250 000 zł94 m² 13 283,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

530 000 zł32 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu znajdującego się tuż przy plaży w najciekawszej miejscowości turystycznej nad Bałtykiem, w województwie Zachodnopomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Neptuna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

580 000 zł59 m² 9 780,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: apartament 2-pokojowy w centrum Międzyzdrojów Plac Neptuna Cena: 580 000 zł Powierzchnia: 59,3 m Piętro: 3 Lokalizacja: plac Neptuna, międzyzdroje ścisłe centrum, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

399 000 zł20 m² 19 655,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu znajdującego się tuż przy plaży w najciekawszej miejscowości turystycznej nad Bałtykiem, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

569 000 zł35 m² 16 454,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Apartament z tarasem w odległości jedynie ok 300 m od morza w Rezydencji Bielik w Międzyzdrojach. Lokal zlokalizowany na trzecim piętrze w kompleksie Wellness & Spa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

739 000 zł39 m² 18 885,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy z garażem w bel Mare Aqua Resort Międzyzdroje! Widok na Patio! 0% prowizji biura! Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,13m2, zlokalizowanego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

899 000 zł36 m² 24 636,90 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest 2-pokojowy lokal mieszkalny położony przy ul. Promenada Gwiazd 14 (budynek Balticus) w Międzyzdrojach. Lokal z niepowtarzalnym bezpośrednim widokiem na morze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 490 000 zł83 m² 17 951,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Codzienna kawa na dużym balkonie w otoczeniu zieleni? Schłodzony szampan wieczorową porą z bryzą nadmorską?. to małe drobne rzeczy, które umilą każdy Twój dzień. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 250 000 zł94 m² 13 283,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

160 000 zł15 m² 10 554,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- w naszej ofercie kawalerka o powierzchni 15 m , położona na 1. piętrze budynku przy ul. Krótkiej 2 w ścisłym centrum Międzyzdrojów. Lokal stanowi świetną bazę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Pomorskich

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

580 650 zł29 m² 19 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Apartament z tarasem blisko plaży w Międzyzdrojach, gotowy produkt inwestycyjny - idealne miejsce do zamieszkania na stałe, na wakacje lub jako inwestycja, zamieszkaj sam lub zarabiaj - villa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turystyczna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

799 000 zł78 m² 10 296,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w zacisznej części Międzyzdrojów przy ul. Turystycznej, co gwarantuje spokój i prywatność. Dosłownie kilka kroków dzieli mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

590 000 zł51 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie 50.86 m2 na które składają się 3 pokoje ( zgodnie z księgą wieczystą dwa ) Salon, kuchnia, sypialnia, pokój, korytarz, łazienka Mieszkanie znajduje się.