dowolna

Mieszkania w bloku Międzyzdroje - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

549 000 zł52 m² 10 537,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

W naszej ofercie przestronne, dwupokojowe mieszkanie z dwoma balkonami o powierzchni 52,1 m , położone w Międzyzdrojach w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku centrum. Jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

520 000 zł37 m² 14 008,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży w pełni umeblowanego apartamentu o powierzchni 37,12 m2 zlokalizowanego w Międzyzdrojach przy ulicy Marii Skłodowskiej - Curie. Usytuowane jest ono na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

350 000 zł29 m² 12 195,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przestronna kawalerka z balkonem zlokalizowana w centrum Międzyzdrojów. Mieszkanie o powierzchni 28,7 m2 mieście się na 4-piętrze czteropiętrowego budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

599 000 zł37 m² 16 136,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży w pełni umeblowanego apartamentu o powierzchni 37,12 m 2 zlokalizowanego w Międzyzdrojach przy ulicy Marii Skłodowskiej - Curie. Usytuowane jest ono na parterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

389 000 zł29 m² 13 558,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum Międzyzdrojów Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 28,69 m , położona na parterze budynku wielorodzinnego o 4 piętrach (5 kondygnacji). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turystyczna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio średnioterminowo lub wg. stawek dziennych* apartament z aneksem kuchennym, 1 Sypialnia, balkon z widokiem na morze. Piętro, winda, teren zamknięty z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m składające się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni i łazienki oraz przedpokoju położone w centrum Międzyzdrojów - ul. Kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

507 000 zł42 m² 11 971,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 42,35 m , zlokalizowanego przy ul. Kolejowej w Międzyzdrojach - jednej z najbardziej malowniczych i pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

479 000 zł40 m² 12 035,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Apartament 100 metrów do morza. Międzyzdroje to urokliwe nadmorskie miasteczko, które przyciąga turystów swoimi pięknymi plażami, malowniczymi krajobrazami i bogatą ofertą turystyczną. Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ludowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

515 000 zł28 m² 18 204,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Tylko U nas W biurze! Mamy dla Ciebie ofertę słonecznego apartamentu z balkonem 3 min spacerkiem do morza. W pobliżu Promenady gwiazd w spokojnej bocznej uliczce w kierunku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasickiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

849 000 zł45 m² 19 027,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch osobnych apartamentów położona w spokojnej lokalizacji a zarazem blisko do centrum Międzyzdrojów, zaledwie 300 metrów do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

520 000 zł45 m² 11 630,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż od prywatnego właściciela bez pośredników i bez prowizji. Sprzedam mieszkanie dwupokojowe znajdujące się na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w Międzyzdrojach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 540 000 zł36 m² 43 197,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży oferujemy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,65m2, położone na dziesiątym piętrze jedenastopiętrowego apartamentowcu w nowej inwestycji deweloperskiej w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

570 000 zł36 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Ofertą sprzedaży jest słoneczne, komfortowe, w pełni wyposażone i umeblowane 36 metrowe mieszkanie położone na 2 piętrze w ścisłym centrum Międzyzdrojów. Do zejścia na plażę to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

529 000 zł53 m² 9 906,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 53,40 m 2 zlokalizowanego w Międzyzdrojach. Usytuowane jest ono na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2001 roku. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Campingowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

890 000 zł92 m² 9 682,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja W ofercie do sprzedania prezentujemy Państwu piękny, dwupoziomowy apartament z widokiem na morze, położony w Międzyzdrojach. Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

560 000 zł37 m² 15 135,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 37m2 w miejscowości Międzyzdroje. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, 4 piętrowego bloku. Mieszkanie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

550 000 zł53 m² 10 299,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta w tej cenie ważna do 15 stycznia 2024 W naszej ofercie ładne i przestronne mieszkanie o powierzchni 53,4 m2. Nieruchomość zlokalizowana w samym centrum Międzyzdrojów przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie mieszkanie przy ul. Kolejowej o powierzchni: 47,3 m2 w samym sercu Międzyzdrojów; niewiele miejsc zapewni Państwu tak szybki dostęp do wszystkich udogodnień miasta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

250 000 €85 m² 2 941,18 €/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Apartament dla Osób ceniących sobie wyjątkową lokalizację w atrakcyjnym kurorcie - niewiele jest takich miejsc w Międzyzdrojach. To miejsce łączy w sobie sąsiedztwo morza, wolińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

175 000 €68 m² 2 573,53 €/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Tylko 350 m od promenady znajduje się to gotowe do zamieszkania, umeblowane mieszkanie z trzema sypialniami w śródmiejskiej części Międzyzdrojów. W mieszkaniu znajdują się dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

465 000 zł36 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Ofertą sprzedaży jest słoneczne, komfortowe, częściowo wyposażone i umeblowane 36 metrowe mieszkanie położone na 1 piętrze w ścisłym centrum Międzyzdrojów. Do zejścia na plażę to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

629 000 zł44 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne, słoneczne 2 pokoje w cichym i spokojnym miejscu w Centrum Miasta - Międzyzdroje Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń blisko morza prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

350 000 zł42 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Centrum Międzyzdrojów. 2 pokoje rozkładowe kuchnia osobno.Udział w gruncie. Dodatkowo komórka lokatorska. Blok ogrodzony. Polecam. Klucze w biurze. Przy zakupie tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zdrojowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

470 000 zł29 m² 16 206,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Międzyzdroje, apartament, 1 pokój, winda, balkon, w pierwszej linii brzegowej od morza. Apartament z dużym i słonecznym balkonem! Tylko u nas! Jednopokojowy apartament z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

706 000 zł59 m² 11 905,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Balticum nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania z cudownym adresem w Międzyzdrojach na Placu Neptuna Międzyzdroje, to znany polski kurort, położony na zachodnim wybrzeżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Neptuna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

799 000 zł59 m² 13 473,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie umeblowane położony w samym centrum Międzyzdroi - do morza 300m! bliskość sklepów np. netto, biedronka i lidl czy galerii oraz kawiarni i restauracji (3-4 minuty). Mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

580 000 zł47 m² 12 340,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48m2 w Międzyzdrojach, które jest świeżo po remoncie, znajduję się ono na ostatnim piętrze 4 piętrowego bloku. Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

399 000 zł42 m² 9 522,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferuję na sprzedaż urocze mieszkanie na 3 piętrze w bloku wielorodzinnym o powierzchni 42 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz - wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krótka

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

469 000 zł38 m² 12 483,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferuję na sprzedaż urocze mieszkanie na 3 piętrze w bloku wielorodzinnym o powierzchni 37m2 w samym centrum w Międzyzdrojach, 250m od plaży / promenady (hotel Amber Baltic).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

160 000 €55 m² 2 888,09 €/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Sprzedam apartament 2 pokojowy 54 m2 na VI piętrze: pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia , łazienka oraz balkon z widokiem na morze. Do apartamentu przynależne 1 miejsce parkingowe /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

520 000 zł31 m² 16 774,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Apartament 2 pokojowy z balkonem położony w Międzyzdrojach w pierwszej linii od Morza. Do pokonania jest tylko wydma - ok.50m. Budynek jest położony w kompleksie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

693 150 zł41 m² 16 819,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedsprzedaż! międzyzdroje Przedsprzedaż, powala Państwu na wybór mieszkania, które spełnia wszystkie oczekiwania a nie jest wyborem z kilku, które pozostały do zamknięcia sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

490 000 zł42 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Oferuję na sprzedaż urocze mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku wielorodzinnym o powierzchni 42 m2 w bliskim centrum w Międzyzdrojach. Mieszkanie do zamieszkania od zaraz -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

573 240 zł48 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy na sprzedaż słoneczny apartament 2-pokojowy, z balkonem zlokalizowany w samym sercu Międzyzdrojów, ok 350m do morza i promenady, blisko Molo i inne atrakcje Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Campingowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

190 000 €54 m² 3 518,52 €/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie o pow. 54m2 składa się z: aneksu wejściowego z wbudowaną szafą i wejściem do łazienki, 2-ch pokoi, otwartej kuchni, łazienki i balkonu. W tylnej częśc znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

663 000 zł92 m² 7 206,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament 3 poziomowy o powierzchni 92m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły z 2006r w Międzyzdrojach ul. Gryfa Pomorskiego w pobliżu Aqua Marina. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

299 000 zł45 m² 6 702,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44,61m2 położone na 4 piętrze w centrum Międzyzdrojów zaledwie 10 minut spacerkiem od plaży. Na oglądanie proszę umawiać się telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie na pl.Netuna ale nie od strony placu i ulicy.Ogrzewanie elektryczne z mozliwoscia doprowadzenia gazu z korytarza.Mieszkanie kompletni urzadzone bez nakladow finansowych , gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Neptuna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

100 000 €89 m² 1 123,60 €/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie wlasnosciowe, 89m2, 3 pietro w 4 pietrowym budynku z roku 1997. 4 widne i duze pokoje,okna plastik od wew. biale od zew brazowe. WC z prysznicem i umywalka, duza lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

375 000 zł103 m² 3 640,78 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 4 -pokojowe, dwupoziomowe, na 4 piętrze, usytuowane w bloku oddalonym ok 200m od plaży, 100m od promenady gwiazd. Na pierwszym poziomie 3 pokoje, kuchnia z oknem,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij