dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Międzyzdroje - Sprzedaż i najem

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Mieszkanie umeblowane

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

429 000 zł33,60 m² 12 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przytulna kawalerka o powierzchni 33,6 m , położona w sercu Międzyzdrojów przy Placu Neptuna. To doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

798 963 zł37,51 m² 21 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do umawiania spotkań telefonicznie jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Oferta dotyczy apartamentu wykończonego i umeblowanego. Apartamenty na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 835 zł33,24 m² 17 834,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem B.2.10 o pow. 33,24 m, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

435 600 €127,42 m² 3 418,62 €/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Pilar de la Horadada - Hiszpania Cena 435 600,00 eur Pilar de la Horadada to atrakcyjna lokalizacja na południu Costa Blanca, ceniona za słoneczny klimat przez cały rok, bliskość pięknych plaż oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 250 000 zł94,10 m² 13 283,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartament o powierzchni 94,1 m2 położony 100 m od wejścia na plażę w Międzyzdrojach przy ul. Gryfa Pomorskiego. Wystarczy przejść przez nieduży lasek i już jest plaża nad.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Światowida

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

572 000 zł45 m² 12 711,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy Państwu na sprzedaż apartament znajdujący się przy deptaku w samym sercu Międzyzdrojów. Bliskość Parku Chopina oraz Placu Neptuna. Do promenady, mola lub plaży jedynie kilka kroków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 231 zł32,48 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem A.3.10 o pow. 32,48 m, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 879 zł40,97 m² 21 524,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem A.3.03 o pow. 40,97 m, położone na drugim piętrze nowoczesnego apartamentowca inwestycji Sand and Sky Apartments w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

865 001 zł30,58 m² 28 286,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż luksusowe apartamenty w Międzyzdrojach 150m od plaży. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów w odrestaurowanym budynku. To idealne miejsce zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

586 710 zł31,80 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem B.3.08 o pow. 31,80 m, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 209 536 zł87,68 m² 25 200 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Sprzedajemy Apartamenty wakacyjne w Międzyzdrojach, tuż przy długiej piaszczystej plaży, w nowej inwestycji położonej w zachodniej części kurortu. Pod lupą Cztery kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 305 260 zł59,33 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 067 zł39,57 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.15 o pow. 39,57 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 101 zł42 m² 17 240,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem B.2.07 o pow. 42,0 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

590 000 zł30 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładny apartament zlokalizowany 50 m od plaży w budynku New Slavia , w sąsiedztwie Narodowego Parku Krajobrazowego- kawczej Góry. Na 30 m (23m powierzchni użytkowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W naszej ofercie mieszkanie na wynajem o powierzchni 60 m , położone przy ul. Norwida 7 w Międzyzdrojach. Lokal znajduje się na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 250 000 zł94 m² 13 283,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

530 000 zł32 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu znajdującego się tuż przy plaży w najciekawszej miejscowości turystycznej nad Bałtykiem, w województwie Zachodnopomorskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

399 000 zł20 m² 19 655,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego apartamentu znajdującego się tuż przy plaży w najciekawszej miejscowości turystycznej nad Bałtykiem, w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

569 000 zł35 m² 16 454,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Apartament z tarasem w odległości jedynie ok 300 m od morza w Rezydencji Bielik w Międzyzdrojach. Lokal zlokalizowany na trzecim piętrze w kompleksie Wellness & Spa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 490 000 zł83 m² 17 951,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Codzienna kawa na dużym balkonie w otoczeniu zieleni? Schłodzony szampan wieczorową porą z bryzą nadmorską?. to małe drobne rzeczy, które umilą każdy Twój dzień. Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

412 125 zł32 m² 12 874,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja W międzyzdrojach nowoczesne luksusowe apartamenty tuż przy plaży System płatności: 10/90 - możliwość wpłaty dziś 10% i rozpoczęcie remontu. Reszta wpłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

429 625 zł33 m² 12 859,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 250 000 zł94 m² 13 283,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

160 000 zł15 m² 10 554,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- w naszej ofercie kawalerka o powierzchni 15 m , położona na 1. piętrze budynku przy ul. Krótkiej 2 w ścisłym centrum Międzyzdrojów. Lokal stanowi świetną bazę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

427 500 zł33 m² 12 861 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 190 000 zł42 m² 28 199,10 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie bardzo ładny, awangardowy, pomysłowo urządzony apartament mieszczący się w kompleksie Aqua Marina Onyx. Apartament zlokalizowany jest na 6 piętrze, skąd rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turystyczna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

799 000 zł78 m² 10 296,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w zacisznej części Międzyzdrojów przy ul. Turystycznej, co gwarantuje spokój i prywatność. Dosłownie kilka kroków dzieli mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

418 750 zł34 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa okazja w Międzyzdrojach luksusowy apartament tuż przy plaży Do podanej kwoty nie są doliczane żadne dodatkowe, ukryte koszty! Jeśli marzysz o krótkim spacerze do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

590 000 zł51 m² 11 568,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Witam, posiadam na sprzedaż mieszkanie 50.86 m2 na które składają się 3 pokoje ( zgodnie z księgą wieczystą dwa ) Salon, kuchnia, sypialnia, pokój, korytarz, łazienka Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 199 000 zł35 m² 34 023,80 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Lux apartament W standardzie 5 resortu - propozycja dla wymagających W cenie apartamentu miejsce postojowe W garażu podziemnym Szukasz apartamentu nad morzem, który łączy prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

810 000 zł106 m² 7 641,51 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Sprzedam 1/2 domu dwurodzinnego w Międzyzdrojach 106 m2 w mieszkaniu znajduje sie 6 pokoji ,2 łazienki, 2 toalety duży hol .Do mieszkania przynależą 2 budynki gospodarcze jeden z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

349 000 zł16 m² 22 088,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

-rezerwacja- 16 m to niedużo, ale w zupełności wystarczy, by cieszyć się wypoczynkiem tuż przy morzu w końcu wiele pokoi hotelowych ma podobny metraż, a tu masz swoje własne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięstwa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 200 000 zł85 m² 14 191,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

W atrakcyjnej cenie bardzo ładny apartament , z miejscem garażowym w niewielkim apartamentowcu (4p), przy ul Zwycięstwa 9 ( przyległy do Wolińskiego Parku Narodowego) w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

760 000 zł38 m² 19 740,30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta sprzedaży apartamentu w samym sercu Międzyzdrojów - zaledwie kilka kroków od plaży i promenady. Idealna propozycja zarówno dla osób szukających własnego miejsca nad morzem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pomorskich

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

810 000 zł61 m² 13 278,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W naszej ofercie dwupoziomowy apartament o powierzchni 61 m zlokalizowany w budynku Villa Marea w Międzyzdrojach. Do lokalu przynależy komórka lokatorska o powierzchni 3 m ,.