Mieszkanie, ul. Turystyczna

Turystyczna, Międzyzdroje, zachodniopomorskie

  • 590 000 zł
  • 34 m²
  • 17 352,94 zł/m²

Zdjęcie

Kamila Lis

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Turystyczna, Międzyzdroje, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

590 000 zł

34 m²

17 352,94 zł/m²

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Zaktualizowane: 19 maja 2026

590 000 zł 34 m² 17 352,94 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
1/11
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
1995
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

1/11

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

1995

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 590 000 zł (17 352,94 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 34 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  • Budynek: rok budowy: 1995
  •   technika budowy: wielka płyta
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/11, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4 m²)
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  •   Internet
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, ochrona, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
  • Źródło: biuro nieruchomości: METROHOUSE FRANCHISE, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: SMPEKE430

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

APARTAMENT INWESTYCYJNY 80 m OD MORZA MIĘDZYZDROJE GOTOWY DO WYNAJMU

Na sprzedaż wyjątkowy apartament o wysokim potencjale inwestycyjnym, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem przy ul. Turystycznej 1 w Międzyzdrojach, zaledwie 80 metrów od plaży.

To idealna propozycja dla inwestora szukającego nieruchomości generującej dochód od pierwszego dnia lokal sprzedawany jest z pełnym wyposażeniem oraz miejscem parkingowym w cenie. (...)

Agent

Kamila Lis

699 585...

699 585 135

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent