dowolna

Nieruchomości Międzyzdroje - Oferty sprzedaży nieruchomości

204 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

204 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

625 000 zł29,95 m² 20 868,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Bel Mare Międzyzdroje gotowy do wynajmu, taras, ostatnie piętro! Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony apartament położony w prestiżowym kompleksie Bel Mare.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł30,24 m² 38 029,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 1-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym oraz łazienką, mieszczącego się w inwestycji Baltic Luxury Residence w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 950 000 zł92,43 m² 42 735,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką, antresolą oraz tarasem, mieszczącego się w inwestycji Baltic Luxury Residence w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 145 004 zł54,93 m² 39 049,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego apartamentu z kuchnią, dwiema łazienkami oraz balkonem, mieszczącego się w inwestycji Baltic Luxury Residence w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 099 000 zł140 m² 14 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 164 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom wybudowany w 2013r. wg projektu Z124 przy ul. Niepodległości w Międzyzdrojach. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Wolińskie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 999 000 zł178 m² 11 230,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:476 m²

Szukasz wyjątkowego domu nad jeziorem, do którego możesz wprowadzić się od razu bez urządzania i dodatkowych kosztów? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Na kameralnym osiedlu nowoczesnych domów.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł41 m² 20 731,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bez pośrednika Apartament 2 pokojowy w pełni wyposażony w Villa Marea w Międzyzdrojach. Jednopoziomowy, 41,00 m2 wraz z pomieszczeniem gospodarczym o ok.3 m2. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,83 m² 16 717,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament w świetnej lokalizacji, na zapleczu promenady. Powierzchnia - 35,83m2. Dwa pokoje, aneks kuchenny, wygodna łazienka z kabiną prysznicową. Na podłogach ładne.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł25 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży kompaktowej, niezwykle słonecznej kawalerki położonej w urokliwej i spokojnej części Międzyzdrojów, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

549 999 zł25,42 m² 21 636,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta prywatna - pośrednikom dziękujemy. Na sprzedaż nowoczesny apartament położony przy ul. Bursztynowej w Międzyzdrojach, na terenie prestiżowego kompleksu Bel Mare Resort. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 476 000 zł48,12 m² 30 673,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowy apartament, sea&forest Międzyzdroje, balkon, miejsce parkingowe, komórka lokatorska, gotowy do użytkowania, wysoki standard. Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł36,28 m² 35 005,51 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży apartament posadowiony w kompleksie budynków Wave Resort && Spa, tuż przy plaży w Międzyzdrojach. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

772 000 zł36,93 m² 20 904,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny apartament znajdujący się w nowoczesnym kompleksie sea&forest Międzyzdroje, wybudowany w 2025r. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń,.

Szczegóły ogłoszenia

665 820 zł36,99 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny, klimatyzowany apartament znajdujący się w nowoczesnym kompleksie sea&forest Międzyzdroje, wybudowany w 2025r. Pełna własność, księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł70 m² 17 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 504 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dwa domki (zabudowa bliźniacza), każdy o powierzchni 35m. kw. znajdujące się przy ul. Niepodległości w Międzyzdrojach. Nieruchomość zbudowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 €30 m² 4 333,33 €/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo ładny apartament zlokalizowany 50 m od plaży w budynku New Slavia , w sąsiedztwie Narodowego Parku Krajobrazowego- kawczej Góry. Na 30 m (23m powierzchni użytkowe).

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł77,50 m² 8 322,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:516 m²

Na sprzedaż mały, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w spokojnej części Międzyzdrojów. Idealna lokalizacja blisko centrum, a jednocześnie z dala od zgiełku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł94,10 m² 13 283,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartament o powierzchni 94,1 m2 położony 100 m od wejścia na plażę w Międzyzdrojach przy ul. Gryfa Pomorskiego. Wystarczy przejść przez nieduży lasek i już jest plaża nad.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 080 000 zł40,83 m² 26 451,14 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta sprzedaży jest nowocześnie urządzony apartament dwupokojowy o pow. 40,83m2, usytuowany na I piętrze w Międzyzdrojach "promenada Gwiazd" - zaledwie 3 minuty spacerem od piaszczystej.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł33 m² 19 696,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 200 m od morza - Rezydencja Bielik, międzyzdroje Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 33 m2, położony w prestiżowej Rezydencji Bielik - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 499 000 zł194 m² 7 726,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:494 m²

Lokalizacja: prezentujemy Państwu atrakcyjny dom położony w samym sercu Międzyzdrojów, przy ulicy Józefa Gintera. Doskonała lokalizacja w spokojnej i zielonej części miasta, otoczona.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł32,39 m² 22 229,08 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie apartament z widokiem na morze o powierzchni 32,39 m , położony na 8., ostatnim piętrze budynku Slavia w Międzyzdrojach, przy Promenadzie Gwiazd. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

619 231 zł32,48 m² 19 065 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie z balkonem A.3.10 o pow. 32,48 m, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

3 400 000 zł267 m² 12 734,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:699 m²

W naszej ofercie posesja na sprzedaż w doskonałej lokalizacji 100 m od plaży. Sąsiaduje z terenem rekreacyjnym, na którym rośnie dąb Karczmarz (pomnik przyrody). Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 101 zł42 m² 17 240,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem B.2.07 o pow. 42,0 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 €53,60 m² 4 664,18 €/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament z widokiem na morze, 100m od promenady. Powierzchnia: 53,60m2 - salon połączony z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym), sypialnia. Zarówno z salonu jak.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł75,20 m² 11 954,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronny apartament 3-pokojowy 75,2 m z miejscem w garażu podziemnym Międzyzdroje, ul. Zwycięstwa. Oferujemy na sprzedaż bardzo ustawny i wygodny apartament o powierzchni 75,2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 067 zł39,57 m² 18 450 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartamenty W międzyzdrojach - nieruchomość po odbiorach I wolna od obciążeń! Przedstawiamy Państwu dwupokojowy apartament z balkonem A.2.15 o pow. 39,57 m, położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł110 m² 6 809,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 198 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona w jednej z cichszych i bardziej zielonych części Międzyzdrojów, przy ul. Niepodległości. To miejsce z wyjątkowym klimatem spokojne, kameralne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 485 000 zł74,90 m² 19 826,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Międzyzdroje, apartament w pierwszej linii zabudowy. Powierzchnia: około 75m2, 3 pokoje - w tym jeden z aneksem kuchennym. Mieszkanie bardzo przestronne, z dużym salonem i dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł55,13 m² 11 971,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 55,13 m , zlokalizowany na parterze budynku wielorodzinnego przy ul. Norwida 5 w Międzyzdrojach. Nieruchomość oferuje dużą swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł45,91 m² 36 811,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament numer 103 znajduję się w częśći budynku z elewacją drewnianą z 1870 r. (prostokątny)kwota za wykończony apartament 1 690 000 zł brutto. Użyte materiały premium do.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł53,44 m² 13 753,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Międzyzdroje, słoneczny apartament w pobliżu promenady. Powierzchnia: 53,44m2. Dwa niezależne pokoje, z każdego wyjście na osobny balkon. W przedpokoju szafa w zabudowie, dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

825 240 zł35,88 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Apartament 2 pokojowy w budynku "fala " z 2005 roku Budynek usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i promenady gwiazd w Międzyzdrojach. Mieszkanie na 5 piętrze, przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 840 000 zł66,09 m² 42 971,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartament o powierzchni 66,09m2 z widokiem na morze położony przy plaży w Międzyzdrojach. Kompleks kusi swą niebanalną architekturą do wakacyjnego wypoczynku. Projekt inspirowany.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł59,30 m² 12 967,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Cena podlega negocjacji! Wyjątkowe mieszkanie z balkonem w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 5 minut od plaży! Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 59,3 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł50,84 m² 18 587,73 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy na zysk lokal o pow. 50,84 m2 składający się z dwóch niezależnych apartamentów pod wynajem znajdujący się na 1 piętrze budynku "balticus", w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 118 000 zł41,06 m² 27 228,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, wyjątkowy apartament bezpośrednio przy promenadzie, ul. Boh. Warszawy (w księdze wieczystej wpisany jako lokal niemieszkalny). Powierzchnia: 41,06m2, dwa rozkładowe pokoje, z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł74,07 m² 17 145,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferuję Państwu na sprzedaż komfortowe, bardzo jasne mieszkanie w Międzyzdrojach, o powierzchni 74,07 m2, które usytuowane jest na 1 pietrze czteropiętrowego apartamentowca z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

6 680 000 zł109 m² 61 284,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Luksusowy apartament z najlepszym widokiem na morze w Międzyzdrojach - 109 m | Luksusowe wykończenie, panoramiczne widoki na morze z każdego pomieszczenia oraz prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł82,05 m² 10 847,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w sercu Międzyzdrojów tylko 400 metrów od Alei Gwiazd i hotelu Amber Baltic! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 305 260 zł59,33 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Sprzedajemy Apartamenty wakacyjne w Międzyzdrojach, tuż przy długiej piaszczystej plaży, w nowej inwestycji położonej w zachodniej części kurortu. Pod lupą Cztery kameralne.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij