dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Międzyzdroje - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

78 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

78 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

625 000 zł29,95 m² 20 868,11 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Bel Mare Międzyzdroje gotowy do wynajmu, taras, ostatnie piętro! Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony apartament położony w prestiżowym kompleksie Bel Mare.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Turystyczna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

599 000 zł35,83 m² 16 717,83 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament w świetnej lokalizacji, na zapleczu promenady. Powierzchnia - 35,83m2. Dwa pokoje, aneks kuchenny, wygodna łazienka z kabiną prysznicową. Na podłogach ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Pomorskich

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

850 000 zł41 m² 20 731,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bez pośrednika Apartament 2 pokojowy w pełni wyposażony w Villa Marea w Międzyzdrojach. Jednopoziomowy, 41,00 m2 wraz z pomieszczeniem gospodarczym o ok.3 m2. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Bursztynowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

549 999 zł25,42 m² 21 636,47 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta prywatna - pośrednikom dziękujemy. Na sprzedaż nowoczesny apartament położony przy ul. Bursztynowej w Międzyzdrojach, na terenie prestiżowego kompleksu Bel Mare Resort. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z garażem, ul. Ustronie Leśne

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 476 000 zł48,12 m² 30 673,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowy apartament, sea&forest Międzyzdroje, balkon, miejsce parkingowe, komórka lokatorska, gotowy do użytkowania, wysoki standard. Na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 270 000 zł36,28 m² 35 005,51 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży apartament posadowiony w kompleksie budynków Wave Resort && Spa, tuż przy plaży w Międzyzdrojach. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

772 000 zł36,93 m² 20 904,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny apartament znajdujący się w nowoczesnym kompleksie sea&forest Międzyzdroje, wybudowany w 2025r. Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

665 820 zł36,99 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy Państwu na sprzedaż piękny, klimatyzowany apartament znajdujący się w nowoczesnym kompleksie sea&forest Międzyzdroje, wybudowany w 2025r. Pełna własność, księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Bohaterów Warszawy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 690 000 zł45,91 m² 36 811,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament numer 103 znajduję się w częśći budynku z elewacją drewnianą z 1870 r. (prostokątny)kwota za wykończony apartament 1 690 000 zł brutto. Użyte materiały premium do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Ludowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

735 000 zł53,44 m² 13 753,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Międzyzdroje, słoneczny apartament w pobliżu promenady. Powierzchnia: 53,44m2. Dwa niezależne pokoje, z każdego wyjście na osobny balkon. W przedpokoju szafa w zabudowie, dodatkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

825 240 zł35,88 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Apartament 2 pokojowy w budynku "fala " z 2005 roku Budynek usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie plaży i promenady gwiazd w Międzyzdrojach. Mieszkanie na 5 piętrze, przeszklony.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

945 000 zł50,84 m² 18 587,73 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Gotowy na zysk lokal o pow. 50,84 m2 składający się z dwóch niezależnych apartamentów pod wynajem znajdujący się na 1 piętrze budynku "balticus", w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorskich

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

990 000 zł63 m² 15 714,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne i bardzo elegancko wykończone mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Międzyzdrojów przy ul. Książąt.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł46,35 m² 20 496,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyposażony, gotowy do zamieszkania apartament 2-pokojowy o powierzchni 46 m , położony w nowoczesnym budynku Turkus przy ul. Gryfa Pomorskiego 80 w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

899 000 zł42 m² 21 404,76 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji w Międzyzdrojach - Balticus , zlokalizowanej bezpośrednio przy promenadzie, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 200 000 zł45 m² 26 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Międzyzdroje, promenada Gwiazd 28, apartament z widokiem, basen, sauna, 1 linia brzegowa. Top lokalizacja- 1 linia! W budynku basen i sauna! Ofertą sprzedaży jest apartament, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

495 000 zł43,60 m² 11 353,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, zadbane mieszkanie w spokojnej okolicy. Powierzchnia 43,60m2. Pokoje rozkładowe, salon z wyjściem na balkon. Osobna kuchnia. Łazienka z kabiną prysznicową. Z mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

579 000 zł36,60 m² 15 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Międzyzdrojach przy samej Promenadzie Gwiazd, pod numerem 34, w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

750 000 zł46 m² 16 304,35 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament zum verkaufen! ten apartament może być twój! Apartament 2 pokojowy 46m2 z balkonem, 10 piętro, promenada Gwiazd! 90m od Plaży! balticus Oferta sprzedaży mieszkania 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 325 000 zł50,87 m² 26 046,79 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja Nieruchomość położona tuż przy nadmorskiej promenadzie, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży. To prestiżowa lokalizacja, która gwarantuje zarówno wyjątkowy klimat wypoczynku, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

920 000 zł43,57 m² 21 115,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje - na sprzedaż komfortowy apartament 2-pokojowy , 100 m od plaży. W pełni wyposażony i umeblowany apartament o pow. 43,57m2 , zlokalizowany tuż przy zejściu na plażę,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Apartament 2-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 045 500 zł52,41 m² 19 948,48 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament w prestiżowym obiekcie Balticus w Międzyzdrojach. Odległość od morza - jedynie 150 metrów. Kupujący nie płaci podatku pcc. Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament dwupoziomowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

799 000 zł40,97 m² 19 502 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament o pow. 40,97 m2, położony na 4 piętrze w nowej inwestycji Sand end Sky w Międzyzdrojach przy ul. Polnej. Apartament 2-pokojowy z południową wystawą okien oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament dwupoziomowy, ul. Zwycięstwa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

580 000 zł59 m² 9 830,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, wygodny lokal mieszkalny w niedalekiej odległości od morza. Powierzchnia - około 59m2, dwa poziomy. Na dole przestronny salon z kominkiem i wyjściem na słoneczny balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Campingowa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

999 000 zł58,37 m² 17 114,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Apartament z panoramicznym widokiem na morze ul. Campingowa, międzyzdroje Na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy apartament położony w prestiżowej lokalizacji - przy ul. Campingowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięstwa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

399 000 zł56,75 m² 7 030,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w Międzyzdrojach przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie do remontu o powierzchni 41,15 m2, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 250 000 zł37,86 m² 330 163,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Baltic Waves Resort - Międzyzdroje Apartament znajduję się na wysokim parterze i na powierzchnię 37,86m2 składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 980 000 zł61,30 m² 32 300,16 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż oferujemy Państwu wyjątkowy apartament w Międzyzdrojach w kompleksie Golden Tulip mieszkanie znajduje się na 4 piętrze budynku apartamentowego w unikalnej, kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł60,36 m² 29 489,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, apartament w topowej lokalizacji - w pierwszej linii zabudowy, w zabytkowej, odrestaurowanej willi. Pierwsze piętro. Lokal (w księdze zapisany jako lokal niemieszkalny).

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 900 000 zł35,09 m² 54 146,48 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dzień dobry, wyjątkowy Apartament w wave resort&spa Międzyzdroje. Cena brutto 1 900 000 pln. Kompletny, relaksujący, cichy, przemyślany. Widok widok na morze, widok północno-zachodni. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięstwa

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

450 000 zł40,88 m² 10 640,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ofertą sprzedaży jest przytulny, po generalnym remoncie ponad 40 metrowy apartament całkowicie wyposażony położony 500 m od plaży przy ulicy Zwycięstwa. Klucze w biurze na oglądanie proszę.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

719 000 zł39,13 m² 18 374,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy z garażem w bel Mare Aqua Resort Międzyzdroje! Widok na Patio! 0% prowizji biura! Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,13m2, zlokalizowanego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

645 000 zł45 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 1. piętrze przy ul. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Międzyzdrojach. Lokal jest w pełni wyposażony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 118 000 zł41,06 m² 27 228,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, wyjątkowy apartament bezpośrednio przy promenadzie, ul. Boh. Warszawy (w księdze wieczystej wpisany jako lokal niemieszkalny). Powierzchnia: 41,06m2, dwa rozkładowe pokoje, z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł48,50 m² 11 340,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyzdroje, mieszkanie w cichej i spokojnej części Międzyzdrojów. Powierzchnia po podłodze - około 65m2. W księdze wieczystej 48,50. Dwa pokoje, jeden z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 000 000 zł40,22 m² 24 863,25 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Słoneczny apartament z bocznym widokiem na morze i Woliński Park Narodowy! Wyjątkowa oferta! obecnie jedyny na sprzedaż apartament w inwestycji z takim widokiem, który podziwiać.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poprzeczna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

610 000 zł32,70 m² 18 654,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie 2-pokojowy apartament o powierzchni 32,7 m , położony na 3. piętrze w Rezydencji Bielik w Międzyzdrojach zaledwie kilkadziesiąt metrów od promenady i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z ogródkiem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

883 566 zł34,38 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty z wykończeniem "pod klucz" na sprzedaż w inwestycji zlokalizowane w popularnym nadmorskim kurorcie - w Międzyzdrojach. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

799 000 zł35 m² 22 828,57 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- na sprzedaż apartament w Międzyzdrojach | 2 pokoje + balkon + parking | 799,000 zł Oferta wyłącznie w naszym biurze Rfg Nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

2 700 zł38 m² 71,05 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem polecamy komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, zlokalizowane przy ulicy Światowida w Międzyzdrojach, w pobliżu placu Neptuna. Powierzchnia lokalu wynosi 38 m2, na którą składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

720 000 zł32,39 m² 22 229,08 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie apartament z widokiem na morze o powierzchni 32,39 m , położony na 8., ostatnim piętrze budynku Slavia w Międzyzdrojach, przy Promenadzie Gwiazd. Nieruchomość.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij