dowolna

Mieszkania pod klucz Międzyzdroje - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

82 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł49 m² 19 387,76 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Balticus! Nowe mieszkanie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji pasa nadmorskiego w województwie Zachodniopomorskim - przy Promenadzie Gwiazd 14 w Międzyzdrojach obok hotelu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bosmańska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

690 000 zł42 m² 16 273,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Luksusowy Apartament 42,4 m w Bel Mare Gotowiec Inwestycyjny! Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 42,4 m , wykończony w wysokim standardzie. Wnętrze jest jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 299 000 zł43 m² 30 076,40 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż luksusowy apartament w cenionym kompleksie Balticus przy samej Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach. Położony na 10. piętrze, zapewnia niesamowity widok na morze, będąc idealną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

949 000 zł114 m² 8 336,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie 113,84 m 500 m od Mola Świetna inwestycja Międzyzdroje Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 113,84 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

749 000 zł36 m² 20 933,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Szukasz nieruchomości, która zarabia na siebie przez 365 dni w roku? Prezentuję apartament o powierzchni 35,78 m w Bel Mare Resort jednym z najbardziej obleganych kompleksów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

625 000 zł30 m² 20 868,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament Bel Mare Międzyzdroje gotowy do wynajmu, taras, ostatnie piętro! Na sprzedaż komfortowy, w pełni wykończony apartament położony w prestiżowym kompleksie Bel Mare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 580 000 zł64 m² 24 764,90 zł/m²

 

Piętro:5/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament premium przy samej plaży | międzyzdroje | gotowydo zarabiania Wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 63,8 m położony w pierwszej linii od morza w Międzyzdrojach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 350 000 zł39 m² 34 553,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament z pięknym widokiem na morze, w Międzyzdrojach, położony przy ul. Promenada Gwiazd, kompleks Balticus. Lokal składa się z pokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pomorska

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

949 000 zł60 m² 16 725,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem zlokalizowane niespełna 50 m od plaży w Międzyzdrojach, przy ul. Pomorskiej. Zamieszkaj tuż przy plaży i poczuj prawdziwy klimat nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

589 000 zł32 m² 18 639,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowa niższa cena! W naszej ofercie elegancki apartament z miejscem postojowym, o powierzchni 31,6 m , położony w kompleksie Bel Mare w Międzyzdrojach. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

529 848 zł25 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament 24,53 m2 z ogródkiem 26,03 m2 nie pobieramy prowizji od kupującego! Międzyzdroje to nowoczesny, dynamiczny kurort, który w sezonie tętni wakacyjnym życiem, sztuką uliczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

889 770 zł42 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 42,37 m2 z ogródkiem 21,23 m2 - 2 pokoje nie pobieramy prowizji od kupującego! Międzyzdroje to nowoczesny, dynamiczny kurort, który w sezonie tętni wakacyjnym życiem, sztuką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Pomorskich

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

497 000 zł30 m² 16 566,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Gotowiec inwestycyjny, w pełni wyposażony, przygotowany pod wynajem, od kilku lat świetnie prosperujący. Apartament w Villa Marea ze słonecznym, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Plac Neptuna

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

580 000 zł59 m² 9 780,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż: apartament 2-pokojowy w centrum Międzyzdrojów Plac Neptuna Cena: 580 000 zł Powierzchnia: 59,3 m Piętro: 3 Lokalizacja: plac Neptuna, międzyzdroje ścisłe centrum, blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Promenada Gwiazd

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

634 000 zł35 m² 18 255,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament nad morzem, w Międzyzdrojach, położony przy ul. Promenada Gwiazd, kompleks Balticus. Lokal składa się z przedpokoju z aneksem kuchennym z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

739 000 zł39 m² 18 885,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament 2 pokojowy z garażem w bel Mare Aqua Resort Międzyzdroje! Widok na Patio! 0% prowizji biura! Oferta sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,13m2, zlokalizowanego na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

1 235 000 zł41 m² 30 217,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

**baltic Infinity Luksusowe Apartamenty w Sercu Międzyzdrojów** kup i odlicz vat! Jeśli cenisz wyjątkowy styl życia, komfort oraz luksus, oferta baltic infinity została stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

412 125 zł32 m² 12 874,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja W międzyzdrojach nowoczesne luksusowe apartamenty tuż przy plaży System płatności: 10/90 - możliwość wpłaty dziś 10% i rozpoczęcie remontu. Reszta wpłaty do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

561 900 zł40 m² 13 995 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

429 625 zł33 m² 12 859,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025